Claire Littleton - Životopis

17. srpna 2007 v 19:41 |  ╠Claire Littleton (Emilie De Ravin)
claire

Herec:
Emilie de Ravin

Narozena:
1982

Kde bydlela:
Sydney, Austrálie

Co dělala dříve:
Servírka ve fast foodu

Proč cestovala letadlem:
V L.A. hodlala dát své dítě k adopci

Kde v letadle seděla:
?

Na ostrově bydlí:
Jeskyně


ZNÁMÁ FAKTA

Vyrůstala jen s matkou, svého otce, Christiana Shepparda (ano, Jackova otce) poznala až v okamžiku, kdy společně s matkou nabourali a její matka upadla do komatu. Pracovala jako číšnice, když poznala mladíka Thomase, se kterým brzy otěhotněla. Thomas se s ní ale rozešel, problémy svobodného rodiče chtěla vyřešit tím, že dá své dítě k adopci. Věštec jí ovšem varoval, že ho nesmí dát jen tak někomu a doporučil jí pár v Los Angeles.

NA OSTROVĚ
Pád letadla přežila Claire i její nenarozené dítě v pořádku, větší trauma jí způsobil Ethanův únos. Poté, co na ní Ethan a další Druzí prováděli jisté lékařské zákroky, jí Alex pomohla utéct, ovšem na tento zážitek si Claire příliš nepamatuje. Porodila až když se vrátila k ostatním, svému synovi dala jméno Aaron. Pojí ji velké přátelství s Charliem, které prochází různými obdobími, podle toho, zda Charlie má či nemá problémy s drogami. Aktivně se také zapojuje do běhu na pláži, třeba plánem na záchranu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chokolitka chokolitka | Web | 17. srpna 2007 v 19:46 | Reagovat

ahojky-máš to tu pěkný...plsky mohla bys pro mě hlásnout? je to na: http://ivystkyaadulky.blog.cz/0708/2-kolo-sonb-hlasujte-plosiim jsem tam jako chokolitka...jestli tě toto otravuje,tak si toho nevšímej a omlouvám se..jinak kdybys potřebovala,taky hlásnu-stačí když písneš..moc moc díky předem..měj se hezky..pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama