Březen 2008

Parodie s figurkami - pokračování

31. března 2008 v 18:30 | Miken |  ╠...:::Srandičky:::...
A máme tu další pokračování figurkové parodie tentokrát skombinováním Lostu a Harryho Pottera. Další díl se moc povedl a opět doporučuji ho shlédnout. K překladu vám stzačí průměrná znalost angličtiny. Odkyz na ostatní díly --> ZDE

Wallpapers #6

31. března 2008 v 5:47 | Miken |  ╠Charlie Pace (Dominic Monaghan)
Pro zvětšení klikni na jednotlivé wally


Adresa na Emilii

31. března 2008 v 5:36 | Miken |  ╠Claire Littleton (Emilie De Ravin)
Emilie de Ravin
C/O Michelle Bega
Rogers & Cowan PR
1888 Century Park East, Ste 500
Los Angeles, CA (USA) 90067
Chaire - Článek

29. března 2008 v 21:11 | Miken |  ╠Claire ♥ Charlie
Každý kdo kouká na Ztracené si jistě všiml malého románku mezi Charliem a Claire. Těmto dvoum ale především Claire byl věnován celý díl "Raised by another" v překladu "Cizí výchova". Flashbacky byly rovněž věnovány Claire. V těch se dozvídáme že Claire čekala dítě se svým přítelem Thomasem, který ji nejdříve přesvědčil ať si dítě nechají.
Potom se ale vzdal odpovědnosti a rozešly se. Claire si zašla k věštci který jí odmítal věštit. Když k němu přišla podruhé a požádala ho aby pokračoval v tom co začal, řekl ji, že dítě nesmí vychovávat sama a že ho nesmí dát k adopci. Nejdřív si myslela že je to starý blázen ale nakonec se na poslední chvíli rozhodla že dítě k adopci nedá. Věštce znovu navštívila, ten ji dá letenky do L.A. a nějaké peníze. Prý že tam dítě k adopci dát může. Na ostrově uvažuje o tom, že věštec o havárii věděl...Ke Claire si na ostrově nejvíce rozumí s Charliem, proto ho můžem vidět po obku Claire skoro celou epizodu. Claire začalo dítě v bříšku kopat zrovna v džungli, je záběr jak si na bříško sahá také Charlie. V tom okamžiku je záběr na Ethana kterému nějak spadl úsměv a tváří se dost odporně.. Tady díl končí. (Ethan nebyl v letadle ani na seznamu pasažérů takže na ostrově už byl před nimi) V tomto nedělním dílu- "Každý správný kovboj má problémy s tátou" je Kate,Jack,Locke a Boone hledají. (Přišli na to že je Ethan unesl) Najdou ale jen Charlieho oběšeného na stromě. Toho však Jack naštěstí zachrání. V jeskyni Charlie říká že si nepamatuje na nic, a že chtěli jenom Claire. Víc objasněné to není...Claire se vrátí až 3.prosince v 14.dílu- "Special" v překladu "Zvláštní vlohy". Jen tak si prohlíži ostatní a tak se přijde na to že Claire ztratila paměť!
To mrzí především Charlieho který ji byl při pobytu na ostrově nejblíže...V tom samém dílu kdy se Claire vrátí (ještě před jejím návratem)si Charlie přečetl Claiřin deník který si pořád psala. Dozvěděl se tam o sobě clekem hezké věci...Když se Claire vrátila byla stále těhotná. Porodí až ve 20.dílu s názvem "Do no harm" v překladu "Neublížím". Claire chytnou porodní stahy v džungli, a tka porodí za asistence Charlieho,Kate,Sun a Jina... Claire se narodí syn Aaron. Ještě jedna zajímavost na konec-Právě Sawyerův hlas dokáže Aarona uspat. A teď jen ve zkratce: Charlie,Claire,Aaron si budou žít jako šťastná rodinka. Charlie je ujíma role otce Aarona ale Claire se to přestává pomalu líbit. Vystěhuje Charlieho z "příbytku" protože u něj našla drogy a nechce aby její sny vyrůstal s někým jako je Charlie. Locke se stále víc motá okolo Claire a Aarona a Charliemu se to nějak nelíbí. V epizodě Water+Fire se Charliemu zdá že kolébku s Aaronem unesl příliv a chce Aarona nějak zachránit. jenže Claire mu nevěří. Charlie proto jedné noci založí schválně požár aby odpoutal pozornost a odnesl Aarona.
Naštěstí na to rychle přijdou a Claire dá Charliemu facku,jenže ot není všechno-dostane také pár slušných ran od Locka. Ale to je až z druhé série takže se máme na co těšit.....

Kiss

29. března 2008 v 21:10 | Miken |  ╠Claire ♥ Charlie
http://z.about.com/d/lost/1/0/f/5/-/-/Claire-and-Charlie.jpg


Na nákupech - fotky

24. března 2008 v 13:42 | Miken |  ╠Kate Austen (Evangeline Lilly)
Evangeline a její sestra jdou z nákupu:
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení